ENERJİ SANTRALLERİ OTOMASYONU PROJELERİ

ABB - MURGUL (HES)

Murgul'da bulunan HES'in ABB müteahhitliğinde ABB DCS ile otomasyonu yapılmıştır. DCS temelli proje kapsamında Governor, Generatör İkaz, Ana Giriş Valfi 3 ünite için ayrı ayrı programlanmış, şebekeye enerji verilme kısmında ise koruma röleleri ve enerji analizörü üzerinden enerji bilgileri izlenmiştir.ANEL - BULGARİSTAN (GES)

Enerji Santralinin için Enerji izleme ve invertör şalterlerinin kumandasına yönelik bir otomasyon projesi gerçekleştirildi. PLC temelli proje kapsamında, doğrultucu ve koruma röleleri ile haberleşme kurularak, uzaktan izleme ve şalter kumanda yazılımlarının ve alarm, arıza durumlarında otomatik mail atılmasının sağlanmasıANEL - SAMSUN (GES)

Enerji Santralinin için Enerji izleme ve invertör şalterlerinin kumandasına yönelik bir otomasyon projesi gerçekleştirildi. PLC temelli proje kapsamında, doğrultucu ve koruma röleleri ile haberleşme kurularak, uzaktan izleme ve şalter kumanda yazılımlarının ve alarm, arıza durumlarında otomatik mail atılmasının sağlanmasıBALRES – ACIPAYAM (GES)

Enerji Santralinin için Enerji izleme ve invertör şalterlerinin kumandasına yönelik bir otomasyon projesi gerçekleştirildi. PLC temelli proje kapsamında, doğrultucu ve koruma röleleri ile haberleşme kurularak, uzaktan izleme ve şalter kumanda yazılımlarının ve alarm, arıza durumlarında otomatik mail atılmasının sağlanmasıBALRES – KOCABAŞ FAZ 1 (GES)

Enerji Santralinin için Enerji izleme ve invertör şalterlerinin kumandasına yönelik bir otomasyon projesi gerçekleştirildi. PLC temelli proje kapsamında, doğrultucu ve koruma röleleri ile haberleşme kurularak, uzaktan izleme ve şalter kumanda yazılımlarının ve alarm, arıza durumlarında otomatik mail atılmasının sağlanmasıBALRES – KOCABAŞ FAZ 2 (GES) (devam etmektedir.)

Enerji Santralinin için Enerji izleme ve invertör şalterlerinin kumandasına yönelik bir otomasyon projesi gerçekleştirildi. PLC temelli proje kapsamında, doğrultucu ve koruma röleleri ile haberleşme kurularak, uzaktan izleme ve şalter kumanda yazılımlarının ve alarm, arıza durumlarında otomatik mail atılmasının sağlanmasıBALRES – KOCADERE (GES) (devam etmektedir.)

Enerji Santralinin için Enerji izleme ve invertör şalterlerinin kumandasına yönelik bir otomasyon projesi gerçekleştirildi. PLC temelli proje kapsamında, doğrultucu ve koruma röleleri ile haberleşme kurularak, uzaktan izleme ve şalter kumanda yazılımlarının ve alarm, arıza durumlarında otomatik mail atılmasının sağlanması